نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پیش‌بینی برگزاری ۳۶ هزار عنوان برنامه در کنگره ملی سرداران و شهدای کهگیلویه و بویراحمد در ۱۴۰۳

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از برنامه‌ریزی برای برگزاری هر چه بهتر کنگره ملی سرداران و شهدای استان در آینده خبر داد.

پیش‌بینی برگزاری ۳۶ هزار عنوان برنامه در کنگره ملی سرداران و شهدای کهگیلویه و بویراحمد در ۱۴۰۳

به گزارش بررسی ناشران مختلف از یاسوج، آیت الله سید نصیر حسینی در نشست شورای سیاستگذاری کنگره ملی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۴۰۳ گفت: اگر مجاهدت‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان نبودند نظام توحیدی از بین می‌رفت. نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دشمن در همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با راه‌اندازی توطئه‌ها سعی در از بین بردن انقلاب اسلامی داشت و جنگ هم یکی از نقشه‌ها و برنامه‌های آنها بود اما به برکت از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران شکست خورد. وی عنوان کرد: دشمن در جنگ ترکیبی اخیر هم با تمام برنامه‌ها و نقشه‌هایی که داشت شکست خورد و انقلاب اسلامی با شکوه و عظمت به پیش می‌رود.

  نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: جهان در آینده شاهد تحول خواهد بود و دین اسلام بر جهان حاکم خواهد شد. در ادامه سیدعلی احمدزاده با بیان اینکه، آزادی و امنیت کنونی کشور را مدیون خون شهدا هستیم گفت: هر کاری که در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا انجام دهیم مانند قطره‌ای در مقابل دریای بیکران ایثار و از خودگذشتگی شهدا ناچیز است. استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برنامه‌ریزی لازم برای هر چه بهتر برگزار شدن این کنگره انجام شود، افزود: سپاه برنامه‌هایی برای هر چه بهتر برگزار شدن این کنگره انجام داده اما این برنامه‌ها نیازمند ارزیابی بیشتری است، لذا کمیته ارزیابی کنگره تشکیل و فعال شود. وی با اشاره به اینکه یکسری از مسائل در کنگره شهدا مورد توجه جدی باشد، افزود: مشکلات اعتباری همواره وجود داشته که توصیه می کنم برای استفاده بهتر از اعتبارات، بهره‌وری را افزایش دهیم. استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه برای برگزاری کنگره به اعتبار نیاز است، گفت: بخشی از اعتبار مورد نیاز کنگره سرداران و شهدای استان توسط خود سپاه تامین می شود. دکتر احمدزاده بیان کرد: از اعتبارات حوزه فرهنگی رقمی را برای کنگره سرداران و شهدای استان اختصاص خواهیم داد، ضمن اینکه در سفر دور دوم دولت به استان این مهم مطرح و اعتبار جذب خواهیم کرد. استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برگزار کنندگان کنگره ملی استان در سال ۱۴۰۳ نگران اعتبار نباشند و خودم شخصا اعتبار مورد نیاز کنگره را پیگیری می‌کنم. وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، گفت: قول می‌دهم این دولت به فضل الهی تغییر و تحول ایجاد خواهد کرد و در بخش اقتصادی که پاشنه آشیل کشور است این تغییر و تحول را شاهد خواهیم بود. فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد هم با اشاره به تفاوت کنگره سال ۱۴۰۳ با کنگره سال ۱۳۹۵ گفت: برای کنگره‌ای که در آینده برگزار می‌شود، ۹۰ برنامه با ۳۶ هزار عنوان برنامه پیش‌بینی شده است. سردار حمید خرمدل افزود: این کنگره ۱۴ اجلاسیه خواهد داشت که ۸ اجلاسیه به صورت شهرستانی و ۶ اجلاسیه استانی برگزار می‌شود. وی بیان کرد: اعتبار مورد نیاز کنگره ملی استان کهگیلویه و بویراحمد، ۱۲۰ میلیارد تومان است که ۳۰ میلیارد تومان در حوزه سازندگی و خدمات‌رسانی به محرومیت پیش بینی شده است. فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ۳۰ درصد اعتبار مورد نیاز کنگره توسط سپاه و ۷۰ درصد از اعتبارات استان تامین می‌شود. انتهای پیام/۸۲۰۲۴

دیدگاهتان را بنویسید