نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

رشد 5/9 درصد مصرف بنزین طی تعطیلات نوروز در یزد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت: از ابتدای شروع سال جدید تا 15فروردین‌ ماه جاری، میزان مصرف بنزین در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل به میزان 5/9 درصد رشد داشته است.

رشد 5/9 درصد مصرف بنزین طی تعطیلات نوروز در یزد

به گزارش بررسی ناشران مختلف در یزد، عبدالرضا انتظاری عصر امروز در جمع خبرنگاران حاضر شد و با اشاره به اهمیت مدیریت مصرف انرژی اظهار کرد: در ایام تعطیلات عید امسال بیش از ۳۰ میلیون لیتر فرآورده بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت استان یزد توزیع شد.

وی افزود: امسال آمار مسافرت‌ها به‌ نسبت سال قبل رو به رشد بود و اگر با ماه رمضان تقارن پیدا نمی‌کرد به طور حتم مصرف بیش از این می‌شد؛ تقارن با ماه رمضان باعث شد در نیمه دوم تعطیلات، روند رشد مصرف بنزین کنترل شده و کاهشی باشد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد با اشاره به این‌که هیچگونه محدودیتی در تامین فرآورده‌های نفتی در استان نداریم ، گفت: در حال حاضر ۱۱۰باب جایگاه عرضه سوخت مایع و ۴۷ مرکز عرضه سوخت CNG در استان آماده خدمات رسانی مطلوب و مستمر به همه همشهریان عزیز در شهر میراث جهانی و دارالعباده یزد می باشند.

انتظاری تصریح کرد: از نیمه دوم اسفندماه سال گذشته با هدف ارائه خدمات مطلوب به همشهریان و مسافران، وضعیت جایگاه‌های پخش فرآورده‌های نفتی به‌روزرسانی شد و بازرسی‌های مناسبی از لحاظ فنی، کمی و کیفی جایگاه‌ها و نازل‌ها صورت گرفت.

به گفته مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد، در این بازرسی‌ها وضعیت خدمات عمومی، سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌های جایگاه‌های عرضه بنزین نیز بررسی شد تا در تعطیلات نوروز خدمات مناسبی به زائران و شهروندان ارائه شود.

وی خاطرنشان کرد: شماره ۰۹۶۲۷ سامانه مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و شماره‌های بازرسی و نظارت این شرکت که در کلیه جایگاه‌ها نصب شده، آماده پاسخگویی به نارضایتی مردم و یا گزارش عدم ارائه خدمات مطلوب از سوی جایگاه‌داران است.

پایان پیام/الف

دیدگاهتان را بنویسید