نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه تمام اولویت امسال شورای شهر شهرکرد

رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: در سال جاری رفع مشکلات فنی در میدان‌ها، آزادسازی زمین‌های کمربندی جنوبی، عقب‌نشینی و تعریض معبر در خیابان‌های مشخص شهرکرد با هدف کاهش و روان‌سازی ترافیک و توسعه شهری با اولویت بیشتری پیگیری و عملیاتی خواهد شد.

تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه تمام اولویت امسال شورای شهر شهرکرد

به گزارش بررسی ناشران مختلف از شهرکرد، مصطفی حیدری صبح امروز در یکصد و هفتادویکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهرکرد با اشاره به اینکه تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های نیمه‌تمام مهم‌ترین اولویت‌ شهر است، گفت: در سال جاری رفع مشکلات فنی در میدان‌ها، آزادسازی زمین‌های کمربندی جنوبی، عقب‌نشینی و تعریض معبر در خیابان‌های مشخص شهرکرد با هدف کاهش و روان‌سازی ترافیک و توسعه شهری با اولویت بیشتری پیگیری و عملیاتی خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهرکرد ادامه داد: شرایط لازم برای گرفتن حق و حقوق شهروندان از دستگاه‌های اجرایی مختلف و انتقال آن به مردم فراهم خواهد شد.

بستر مناسب برای تصویب لایحه‌های سرمایه‌گذاری فراهم می‌شود

وی افزود: همچنین بستر مورد نیاز به‌منظور هدف‌گذاری و تصویب لایحه‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و گردشگری در شهرکرد فراهم می‌شود.

حیدری با اشاره به موجودی یک‌ هزار و ۵۰۰ تنی قیر در شهرداری، اظهار داشت: این قیر برای روکش آسفالت معبرهای اصلی و لکه‌گیری آسفالت کوچه‌های شهرکرد استفاده می‌شود.

وی بیان کرد: مجموعه مدیریت شهری در شهرداری و شورای اسلامی شهرکرد به‌منظور تحقق بودجه سال ۱۴۰۲ و ایجاد درآمدزایی‌های پایدار برای شهرداری در سال‌جاری تلاش می‌کنند.

آخرین نتایح مربوط به طرح ترافیک شهرکرد به شورا ارائه شود

نایب‌رئیس‌ شورای اسلامی شهرکرد در ادامه این جلسه گفت: مشاور طرح جامع ترافیک شهرکرد باید هرچه زودتر آخرین نتایج مربوط به این طرح را ارائه دهد تا در شورا مورد بررسی قرار گیرد.

 یوسف صادقی افزود: طرح تقاطع‌های غیرهمسطح در شهرکرد طی سال‌جاری باید به‌عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های توسعه شهری و‌ خواسته شهروندان به‌طور دقیق و علمی بررسی و عملیاتی شود.

تکمیل کمربند جنوب مورد توجه شهرداری باشد

رئیس‌ کمیسیون املاک و امور اداری شورای اسلامی شهرکرد نیز در ادامه جلسه گفت: تسریع در روند تکمیل کمربند جنوب و فراهم کردن زمینه آغاز عملیات اجرایی ساخت تقاطع‌های غیرهمسطح در شهرکرد در سال جاری باید مورد توجه شهرداری باشد.

فاطمه بیگی افزود: شهرداری شهرکرد همچنین نسبت به اصلاح تمامی ورودی‌های شهرکرد به‌عنوان مرکز استان چهارمحال و بختیاری براساس یک طرح علمی اقدام کند.

پروژه‌های نیمه تمام زمان‌بندی و اجرایی شوند

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، ایثارگران و بانوان شورای اسلامی شهرکرد گفت: شهرداری شهرکرد جدول زمان‌بندی و اولویت‌بندی برای تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های نیمه‌تمام در مرکز استان را به این شورا ارائه دهد.

ماشاءالله ایزدی تاکید کرد: با توجه به نام‌گذاری ۳۱ اردیبهشت‌ماه به‌نام «روز شهرکرد» باید از هم‌اکنون برنامه‌ریزی‌های لازم به‌منظور اجرای برنامه‌های مختلف در این روز انجام شود.

۱۲ هزار قطعه کارت‌بلیط شهری فروخته شد

رئیس‌ سازمان مدیریت حمل‌و‌نقل بار و مسافر شهرداری شهرکرد نیز در ادامه گفت: سال گذشته ۱۲ هزار قطعه کارت‌بلیط مخصوص اتوبوس‌های شهری در شهرکرد به شهروندان فروخته شد.

مهرداد میرزائیان تصریح کرد: هم‌اکنون یک‌هزار و ۲۰۰ دستگاه تاکسی و ۹۷ دستگاه اتوبوس در ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهرکرد مشغول خدمت‌رسانی به شهروندان هستند که ۵۴ دستگاه از اتوبوس‌ها مختص بخش خصوصی و ۴۳ دستگاه با مالکیت سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری فعالیت می‌کند.

پایان پیام/۶۸۰۳۵

دیدگاهتان را بنویسید