نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تحویل پروژه مرکز جامع سلامت زیاران به پیمانکار/ خانه بهداشت روستای خوزنان آبیک در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبیک از تحویل پروژه مرکز جامع خدمات شهر زیاران به پیمانکار خبر داد و گفت: خانه بهداشت روستای خوزنان در آینده ای نزدیک تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

تحویل پروژه مرکز جامع سلامت زیاران به پیمانکار/ خانه بهداشت روستای خوزنان آبیک در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد

علی علیجانی در گفت و گو با خبرنگار فارس در آبیک با اشاره به انعقاد قرارداد با پیمانکار و تحویل پروژه مرکز جامع خدمات سلامت شهر زیاران برای ساخت آن در زمینی به مساحت 540 مترمربع اظهار کرد: دو میلیارد و 600 میلیون تومان از منابع استانی به این پروژه اعتبار اختصاص یافته که برای ساخت و تکمیل پروژه به حدود هشت میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم. وی افزود: برای خانه زیست پزشک در شهر قشلاق با پیمانکار قرارداد منعقد شده و با 540 میلیون تومان اعتبار، در زمینی به مساحت 45 مترمربع احداث می شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبیک بیان کرد: نقشه خانه بهداشت خطایان تحویل شده که پس از طراحی آن توسط دفتر مهندسی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین، در سامانه برای اخذ پیمانکار بارگذاری می شود.این روستا 886 نفر جمعیت دارد که ساخت خانه بهداشت ضروری است که در دو طبقه و 540 مترمربع احداث می شود. علیجانی افزود: خانه بهداشت روستای عبدل آباد که قدیمی بوده، تخریب و در همان زمین به مساحت 120 مترمربع با حدود 9 میلیارد ریال اعتبار ساخته می شود. وی ادامه داد: تا دو ماه آینده خانه بهداشت روستای خوزنان تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد که قرارداد نما و دیوار آن منعقد شده و پیمانکار نسبت به اجرای آن اقدام می کند که با افتتاح آن، مردم روستاهای بالادست همچون ابراهیم آباد، صمغ آباد و غیره از خدمات این خانه بهداشت بهره مند می شوند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید