نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

امام جمعه بندر ماهشهر: مسئولان منطقه باید پیگیر احداث صنایع پایین دستی باشند

امام جمعه بندر ماهشهر گفت: چرخه اقتصاد کشور از این منطقه در حال چرخش است و اشتغال‌آفرینی برای جوانان منطقه نیز باید انجام شود و مسئولان منطقه باید پیگیر احداث صنایع پایین دستی باشند.

امام جمعه بندر ماهشهر: مسئولان منطقه باید پیگیر احداث صنایع پایین دستی باشند

به گزارش بررسی ناشران مختلف از بندر ماهشهر، حجت‌الاسلام کاظم سلامت‌نژاد ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نمازجمعه بندر ماهشهر با گرامیداشت روز صنعت و معدن اظهار کرد: صنعت، فرصت و ظرفیت است، تهدید نیست و حدود ۳۰ هزار نفر در این شهرستان در حوزه صنعت مشغول به کار هستند.

وی ادامه داد: از مسئولان درخواست داریم صنایع پایین دستی را در شهرستان بندر ماهشهر فعال کنند؛ زیرا ظرفیت ایجاد صنایع بالادست تکمیل شده است.

امام جمعه بندر ماهشهر تاکید کرد: مواد اولیه توسط صنایع بالادست در این منطقه تولید می‌شود اما اشتغالزایی آن در صنایع پایین دست در شهرهای بالاتر اتفاق می‌افتد که این موضوع، ظلم به مردم شهرستان بندر ماهشهر است.

وی خاطرنشان کرد: چرخه اقتصاد کشور از این منطقه در حال چرخش است و اشتغال‌آفرینی برای جوانان منطقه نیز باید انجام شود و مسئولان منطقه باید پیگیر احداث صنایع پایین دستی باشند.

سلامت‌نژاد در فراز دیگری در خطبه‌های این هفته بندر ماهشهر با هشدار به شهرداری‌های شهرستان گفت: شهرداری‌ها به طور متوازن در مناطق مختلف شهر اقدام کنند و به مناطق محروم‌تر خدمات بهتری ارائه دهند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید