نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آغاز احداث مخزن 5 هزار متر مکعبی بندر خمیر آغاز شد

در ادامه بهره برداری از طرح‌های هفته دولت، با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد عملیات اجرایی احداث مخزن بندر خمیر آغاز شد.

آغاز احداث مخزن 5 هزار متر مکعبی بندر خمیر آغاز شد

به گزارش بررسی ناشران مختلف از بندرعباس، امروز با حضور مهدی اسلام پناه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد و مهدی دوستی استاندار هرمزگان با حضور در گلزار شهدای گمنام بندر خمیر، ضمن عطرافشانی و غباروبی قبور مطهر شهدا، با آرمان‌های امام و شهدا تجدید میثاق کردند. 

  همچنین معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد و استاندار هرمزگان با حضور در موکب شهدای گمنام این شهرستان، از نزدیک با خادمان حسینی و زائران ابا عبدالله الحسین علیه السلام دیدار و گفت‌وگو کردند.  در ادامه برنامه‌های سفر اسلام پناه به هرمزگان، وی طرح‌های مرتبط با حوزه آبرسانی و احداث مخزن ذخیره آب بندر خمیر را مورد بهره برداری قرار داد. طرح مهم احداث مخزن 5 هزار مترمکعبی خمیر با اعتبار 600 میلیارد ریال، پس از تکمیل نیاز آبی 1 شهر و 2 روستا با جمعیت بالغ بر 20 هزار نفر را به طور کامل مرتفع خواهد کرد.  رییس سازمان ملی استاندارد امروز علاوه بر یک پست برق، پروژه‌های بندری استان و طرحهای شهری و روستایی بندر خمیر را نیز مورد بهره برداری قرار داد و کلنگ طرح نهضت ملی مسکن بندرخمیر را نیز به زمین خواهد زد.  پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید